Dodik hospitalizovan u Beogradu – slijedi operativni zahvat na jednjaku i želucu

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik je zbog akutnih bolova hospitalizovan juče u Beogradu i, prema prvoj dijagnozi, nakon potrebnih priprema slijedi operativni zahvat na jednjaku i želucu.
– Prema prvoj dijagnozi, nakon potrebnih priprema slijedi operativni zahvat na jednjaku i želucu predsjednika Dodika. O zdravstvenom stanju predsjednika Republike Srpske javnost će biti blagovremeno obaviještena – saopšteno je iz Kabineta predsjednika.
Predsjednika Srpske sinoć je u bolnici posjetio predsjednik Srbije Aleksandar Vučić i poželio mu što brži oporavak nakon operacije.

(Izvor: RTRS)
FOTO: Instagram


