АКТУЕЛНОЗВОРНИКСРПСКА И СРБИЈА

Додик хоспитализован у Београду – слиједи оперативни захват на једњаку и желуцу

1

 

Предсједник Републике Српске Милорад Додик је због акутних болова хоспитализован јуче у Београду и, према првој дијагнози, након потребних припрема слиједи оперативни захват на једњаку и желуцу.

– Према првој дијагнози, након потребних припрема слиједи оперативни захват на једњаку и желуцу предсједника Додика. О здравственом стању предсједника Републике Српске јавност ће бити благовремено обавијештена – саопштено је из Кабинета предсједника.

Предсједника Српске синоћ је у болници посјетио предсједник Србије Александар Вучић и пожелио му што бржи опоравак након операције.

viber slika 2024 12 04 13 04 32 060 2

(Извор: РТРС)

ФОТО: Инстаграм 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *