Додик хоспитализован у Београду – слиједи оперативни захват на једњаку и желуцу

Предсједник Републике Српске Милорад Додик је због акутних болова хоспитализован јуче у Београду и, према првој дијагнози, након потребних припрема слиједи оперативни захват на једњаку и желуцу.
– Према првој дијагнози, након потребних припрема слиједи оперативни захват на једњаку и желуцу предсједника Додика. О здравственом стању предсједника Републике Српске јавност ће бити благовремено обавијештена – саопштено је из Кабинета предсједника.
Предсједника Српске синоћ је у болници посјетио предсједник Србије Александар Вучић и пожелио му што бржи опоравак након операције.

(Извор: РТРС)
ФОТО: Инстаграм


