Žena skočila sa šestog sprata – prevezena u UKC u Tuzlu

Zvorničkoj Policijskoj stanici prijavljeno je da je ženska osoba skočila sa šestog sprata stambene zgrade u Zvorniku, potvrđeno je danas u Policijskoj upravi Zvornik.
– Policija je jutros oko 3.50 časova zaprimila prijavu o ovom događaju. Žena je prevezena u Unverzitetski klinički centar u Tuzli. Policija je izvršila uviđaj – naveli su iz PU Zvornik.
Okolnosti pod kojima se desio ovaj slučaj nisu poznate.

(Info Birač)


