Жена скочила са шестог спрата – превезена у УКЦ у Тузлу

Зворничкој Полицијској станици пријављено је да је женска особа скочила са шестог спрата стамбене зграде у Зворнику, потврђено је данас у Полицијској управи Зворник.
– Полиција је јутрос око 3.50 часова запримила пријаву о овом догађају. Жена је превезена у Унверзитетски клинички центар у Тузли. Полиција је извршила увиђај – навели су из ПУ Зворник.
Околности под којима се десио овај случај нису познате.

(Инфо Бирач)


