АКТУЕЛНОЗВОРНИК

Средњи Шепак: Наточио гориво и удаљио се са пумпе

res 1646340279 gorivo poskupljuje svaki dan vlast ne preduzima nista

 

Полицијска станица Козлук, јуче је око 08,00 часова, запримила пријаву да се НН лице непосредно прије пријаве, након што је наточило гориво у путничко возило марке „пежо“ на бензиској пумпи у мјесту Средњи Шепак, град Зворник, удаљило са лица мјеста неплативши рачун за исто.

Како су навели из ПУ Зворник, о наведеном случају је обавијештен дежурни тужилац који је наложио да се надлежном тужилаштву достави извјештај о почињеном кривичном дјелу „Крађа“.

 – У току је рад на расвјетљавању наведеног случаја – кажу из ПУ Зворник.

viber slika 2024 08 22 13 59 02 937

(Инфо Бирач)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *