Средњи Шепак: Наточио гориво и удаљио се са пумпе

Полицијска станица Козлук, јуче је око 08,00 часова, запримила пријаву да се НН лице непосредно прије пријаве, након што је наточило гориво у путничко возило марке „пежо“ на бензиској пумпи у мјесту Средњи Шепак, град Зворник, удаљило са лица мјеста неплативши рачун за исто.
Како су навели из ПУ Зворник, о наведеном случају је обавијештен дежурни тужилац који је наложио да се надлежном тужилаштву достави извјештај о почињеном кривичном дјелу „Крађа“.
– У току је рад на расвјетљавању наведеног случаја – кажу из ПУ Зворник.

(Инфо Бирач)


