AKTUELNOZVORNIK

Srednji Šepak: Natočio gorivo i udaljio se sa pumpe

res 1646340279 gorivo poskupljuje svaki dan vlast ne preduzima nista

 

Policijska stanica Kozluk, juče je oko 08,00 časova, zaprimila prijavu da se NN lice neposredno prije prijave, nakon što je natočilo gorivo u putničko vozilo marke „pežo“ na benziskoj pumpi u mjestu Srednji Šepak, grad Zvornik, udaljilo sa lica mjesta neplativši račun za isto.

Kako su naveli iz PU Zvornik, o navedenom slučaju je obaviješten dežurni tužilac koji je naložio da se nadležnom tužilaštvu dostavi izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Krađa“.

 – U toku je rad na rasvjetljavanju navedenog slučaja – kažu iz PU Zvornik.

viber slika 2024 08 22 13 59 02 937

(Info Birač)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *