Srednji Šepak: Natočio gorivo i udaljio se sa pumpe

Policijska stanica Kozluk, juče je oko 08,00 časova, zaprimila prijavu da se NN lice neposredno prije prijave, nakon što je natočilo gorivo u putničko vozilo marke „pežo“ na benziskoj pumpi u mjestu Srednji Šepak, grad Zvornik, udaljilo sa lica mjesta neplativši račun za isto.
Kako su naveli iz PU Zvornik, o navedenom slučaju je obaviješten dežurni tužilac koji je naložio da se nadležnom tužilaštvu dostavi izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Krađa“.
– U toku je rad na rasvjetljavanju navedenog slučaja – kažu iz PU Zvornik.

(Info Birač)


