AKTUELNOZVORNIKKOŠARKASPORT

Košarkaši Drina Principa sutra u Prijedoru igraju prvi meč polufinala plej-ofa za prvaka Republike Srpske

kk 1536x1024 1 1024x683 1

 

Košarkaši Drina Principa sutra u Prijedoru igraju prvi meč polufinala plej-ofa za prvaka Republike Srpske protiv ekipe Spartaka. Utakmica počinje u 20.00 časova, a polufinalna serija se igra na dva dobijena susreta.

Naredna utakmica se igra u Zvorniku, a eventualna majstorica u Prijedoru. U regularnom dijelu sezone ekipa Drina Princip je zauzela četvrtu poziciju na tabeli, dok je Spartak iz Prijedora kao prvoplasirani tim završio ligaši dio takmičenja.

REEL SLIKA CER KOMERC

U drugom polufinalu se sastaju ekipe Radnika i Student Igokee, a pobjednici će igrati u finalu plej-ofa koje se igra na tri dobijena susreta.

Košarkaši Drine su jedini sportski kolektiv iz Zvornika koji ove sezone još uvijek ima šansu za plasman u Premijer ligu BiH.

InfoBirač