Није му „дозволио“ да гледа утакмицу Звезде: Навијач са заставом „нема предаје“ био одмах испред Кристофера Хила

Кристофер Хил је присуствовао утакмици Црвена звезда – Фенербахче, али одлазећи амерички амбасадор није остао до краја меча због негодовања публике, већ је исти напустио на полувремену.
Навијачи су пјевали против Америке, НАТО пакта, а било је повика у корист Русије.
Навијачи су цијелу другу четвртину пјевали поменуте пјесме, да би на крају испред Хиловог мјеста у ложи донијели заставу са мапом Косова и Метохије и натписом “Нема предаје”.
(Извор: Српскаинфо)
ФОТО и ВИДЕО: ИнфоБирач


