АКТУЕЛНОЗАНИМЉИВОСТИРЕГИОН И СВИЈЕТ

Није му „дозволио“ да гледа утакмицу Звезде: Навијач са заставом „нема предаје“ био одмах испред Кристофера Хила

viber slika 2025 01 15 20 39 38 206

 

Кристофер Хил је присуствовао утакмици Црвена звезда – Фенербахче, али одлазећи амерички амбасадор није остао до краја меча због негодовања публике, већ је исти напустио на полувремену.

Навијачи су пјевали против Америке, НАТО пакта, а било је повика у корист Русије.

Навијачи су цијелу другу четвртину пјевали поменуте пјесме, да би на крају испред Хиловог мјеста у ложи донијели заставу са мапом Косова и Метохије и натписом “Нема предаје”.

(Извор: Српскаинфо)

ФОТО и ВИДЕО: ИнфоБирач

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *