АКТУЕЛНОЗВОРНИК

Тeхнички школски центар добио донацију од Института „Михајло Пупин“

viber slika 2024 08 23 10 33 47 365

 

У Технички школски центар у Каракају данас је стигла вриједна донација из Института „Михајло Пупин“ из Београда, навели су из ов еустанове.

 – Наш бивши ученик Ђорђе Копривица, радник Института иницирао је израду разводног ормара са електро-опремом који ће се користити у извођењу практичне наставе у занимањима електро струке. Предмет донације је и рачунар са софтверским рјешењима која ће се користити у раду са разводним ормаром. Професори Божо Илић, Његош Јововић и Михајло Петровић су поставили опрему и прошли кратку обуку за кориштење исте. Захваљујемо се Институту „Михајло Пупин“ и нашем Ђорђу Копривици на вриједној донацији – саопштили су из школе.

cropped viber slika 2024 08 20 15 39 45 051

(Инфо Бирач)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *