Тeхнички школски центар добио донацију од Института „Михајло Пупин“

У Технички школски центар у Каракају данас је стигла вриједна донација из Института „Михајло Пупин“ из Београда, навели су из ов еустанове.
– Наш бивши ученик Ђорђе Копривица, радник Института иницирао је израду разводног ормара са електро-опремом који ће се користити у извођењу практичне наставе у занимањима електро струке. Предмет донације је и рачунар са софтверским рјешењима која ће се користити у раду са разводним ормаром. Професори Божо Илић, Његош Јововић и Михајло Петровић су поставили опрему и прошли кратку обуку за кориштење исте. Захваљујемо се Институту „Михајло Пупин“ и нашем Ђорђу Копривици на вриједној донацији – саопштили су из школе.
(Инфо Бирач)



