АКТУЕЛНОЗВОРНИКСПОРТФУДБАЛ

Регионална лига Републике Српске група Исток – Киксеви водећих, убједљиве побједе Шековића и Будућности из Скелана

670 1 1

У 19. колу Регионалне лиге Републике Српске група Исток водећи тимови Напретка из Доњег Шепка и Љесковца су своје мечеве одиграли неријешеним резултатом, а до убједљивих побједа су стигле екипе Будућности из Скеалана и Шековића.

Водећи тим првенства Напредак из Доњег Шепка је дочекао Подриње из Тршића, а меч је завршен без погодака.

Другопласирана екипа Љесковца није искористила кикс Напретка и на гостовању у Табанцима је стигла само до бода. Резултат на крају меча био је 1:1, а гости су повели поготком Грујичића у 8. минуту да би у 60. минуту сусрета Симић донио бод домаћем тиму.

Екипа Трновице је као гост славила против Локомотиве са 2:1. У 48. минуту гости су дошли до предности поготком Дејана Мићића, а у 68. минуту је из једанаестерца изједначио Тадић. Побједу Трновици је донио Кристијан Мићић у 83. минуту сусрета.

420299675 858254719657061 9171793978348688320 n
Vaš Shooter -Zvornik!

Фудбалери Локања су освојили бод на гостовању екипи Младости из Велике Обарске. Далибор Мићић је довео Локањце у вођство у 76. минуту, а изједначио је Ђурђић у судијској надокнади времена.

Шековићи су са 5:2 савладали Јању. Стријелци за домаћи тим били су Иван Нинић у 20., 45. и 78., Стјепановић у 52. и Радојичић у 66. минуту. За госте су погађали Јовановић у 2. и Јањић у 53. минуту.

У Склеанима је домаћа Будућност са 5:1 савладала Мајевицу из Лопара. За домаће су погађали Јаковљевић у 26., Ивановић у 38., 51. и 61., те Максимовић у 58. минуту. Једини погодак за госте постигао је Богдановић у 56. минуту сусрета.