Зворник: Два лица лишена слободе због наношења тјелесних повреда

Полицијски службеници Полицијске станице Зворник су 26.03.2024. године, лишили слободе два лица из Зворника иницијала Ж.Т. и С.Г., због постојања основа сумње да су починила кривично дјело „Тјелесна повреда“, саопштено је из ПУ Зворник.
– Полицијској станици Зворник, истог дана око 16,25 часова, је пријављено да су у једном угоститељском објекта на подручју града Зворника, горе наведена лица употребом физичке снаге, нанијела тјелесне повреде оштећеном лицу. Повријеђеном лицу je указана медицинска помоћ у Јавној здравственој установи Дом здравља Зворник гдје су му констатоване лаке тјелесне повреде. Полицијски службеници су извршили увиђај на лицу мјеста, а о свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини који је наложио достављање извјештаја о почињеном кривичном дјелу – наводи се у саопштењу.

(Инфо Бирач)


