Министарство унутрашњих послова подигло ниво безбједности на нивоу читаве Републике Српске – Појачана контрола на међуентитетским линијама према ФБиХ

Након терористичког напада у Москви који су извели припадници Исламске државе, а који се догодио у концертној дворани ,,Крокус сити хол“ у Красногорску, на сјеверозападу руске престонице, припадници МУП-а Републике Српксе подигли су ниво безбједности на комплетном подручју Републике Српске.
Степен безбједности подигнут је и на подручју ПУ Зворник, а полицајци ће осим редовне опреме и наоружања бити наоружани и аутоматским наоружањем.
Све полицијске управе које граниче са ФБиХ радиће појачану контролу међуентитетске линије.

ИнфоБирач


