Božićna čestitka gradonačelnika Zvornika

Pravoslavni vjernici i brojni Zvorničani danas, 7. januara, i naredna dva dana, proslavljaju najradosniji hrišćanski praznik Božić. Tim povodom Bojan Ivanović, gradonačelnik Zvornika uputio je čestitiku.
– Poštovani sugrađani, vjerujem da će svjetlost Božića dodatno osnažiti duh zajedništva, toleranciju i mir u nama, kao što u svakome razbudi istinske hrišćanske vrijednosti koje nas čine boljim ljudima. Neka u vašim domovima vlada sloga, radost i blagostanje, da praznik porodičnog mira i ljubavi proslavite sa svojim najbižima. Srećan Božić uz tradicionalni pozdrav Mir Božiji – Hristos se rodi – stoji u čestitki.

(Info Birač)


