Божићна честитка градоначелника Зворника

Православни вјерници и бројни Зворничани данас, 7. јануара, и наредна два дана, прослављају најрадоснији хришћански празник Божић. Тим поводом Бојан Ивановић, градоначелник Зворника упутио је честитику.
– Поштовани суграђани, вјерујем да ће свјетлост Божића додатно оснажити дух заједништва, толеранцију и мир у нама, као што у свакоме разбуди истинске хришћанске вриједности које нас чине бољим људима. Нека у вашим домовима влада слога, радост и благостање, да празник породичног мира и љубави прославите са својим најбижима. Срећан Божић уз традиционални поздрав Мир Божији – Христос се роди – стоји у честитки.

(Инфо Бирач)


