Tekvondoistkinja Marija Jokić sutra nastupa na Evropskom prvenstvu za takmičare do 21 godine

Tekvondoistkinja Zvornika Marija Jokić i trener Mladen Ristić otputovali su sa reprezentacijom BiH u Bukurešt, gdje će sutra nastupiti na Evropskom prvenstvu za takmičare do 21 godine.

Nastupom na Evropskom omladinskom šampionatu biće spuštena zavjesa na ovu izuzetno uspješnu sezonu u kojoj su ostvareni odlični rezultati. Kao nagrada za ostvarene rezultate najbolja sportistkinja Zvornika će u utorak u Izboru za najboljeg sportistu Republike Srpske primiti nagradu za najperspektivnije sportiste.
Na omladinskom šampionatu Evrope Marija će nastupiti u kategoriji do 67 kilograma u konkurenciji 27 takmičara.
InfoBirač


