Градоначелник Бојан Ивановић посјетио Дом за стара лица у Кисељаку

Градоначелник Зворика Бојан Ивановић посјетио је јуче кориснике у Дому за стара лица у Кисељаку. Он је на свом Фејсбук профилу написао да је посјета уприличена јер се ближе празници који окупљају породицу и у данима када дијелимо радост са најближима.
– Корисници у Дому су, без обзира на своје године, старост и болест, једна велика породица. Друже се, дијеле своје проблеме, причају о својим животима, враћају сјећања, често се и шале и смију, а поред тога имају сву потребну здравствену његу, пажњу и стручну помоћ. Бринути о њима, осим што је велика одговорност, јесте и задовољство, јер тако шаљемо поруку младима и настављамо нашу традицију да су нам родитељи, баке и деке, подједнако важни када им је потребна помоћ и подршка. Тада је наша обавеза да све што можемо, ми пружимо њима – написао је Ивановић.

…. nastavljamo sa sniženjem -20% kolekcija jesen/zima ’23. outlet do 50%😊😊😊
Popust se obracunava na kasi.
27.11. – 02.12. …vidimo se …
Vaš Shooter Zvornik 😊
(Инфо Бирач)


