Gradonačelnik Bojan Ivanović posjetio Dom za stara lica u Kiseljaku

Gradonačelnik Zvorika Bojan Ivanović posjetio je juče korisnike u Domu za stara lica u Kiseljaku. On je na svom Fejsbuk profilu napisao da je posjeta upriličena jer se bliže praznici koji okupljaju porodicu i u danima kada dijelimo radost sa najbližima.
– Korisnici u Domu su, bez obzira na svoje godine, starost i bolest, jedna velika porodica. Druže se, dijele svoje probleme, pričaju o svojim životima, vraćaju sjećanja, često se i šale i smiju, a pored toga imaju svu potrebnu zdravstvenu njegu, pažnju i stručnu pomoć. Brinuti o njima, osim što je velika odgovornost, jeste i zadovoljstvo, jer tako šaljemo poruku mladima i nastavljamo našu tradiciju da su nam roditelji, bake i deke, podjednako važni kada im je potrebna pomoć i podrška. Tada je naša obaveza da sve što možemo, mi pružimo njima – napisao je Ivanović.

…. nastavljamo sa sniženjem -20% kolekcija jesen/zima ’23. outlet do 50%😊😊😊
Popust se obracunava na kasi.
27.11. – 02.12. …vidimo se …
Vaš Shooter Zvornik 😊
(Info Birač)


