У Републици Српској рођено 26 беба – Двије бебе рођене у Зворнику

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба, 15 дјечака и 11 дјевојчица.
Једанаест беба рођено је у Бањалуци, пет у Бијељини, по двије у Зворнику, Приједору, Добоју и Фочи и по једна у Требињу и Градишки.

У породилишту у Бањалуци рођено је шест дјевојчица и пет дјечака, у Бијељини четири дјечака и једна дјевојчица, у Фочи два дјечака, у Добоју двије дјевојчица, у Зворнику и Приједору по један дјечак и по једна дјевојчица, а у Требињу и Градишки по један дјечак. Порођаја није било у болницама у Источном Сарајеву и Невесињу.
ИнфоБирач

