PU Zvornik: Nakon racije jedno lice lišeno slobode zbog prometa opojnih droga

Jedno lice juče je lišeno slobode zbog prometa opojnih droga nakon racije u ugostiteljskom objektu u Srednjem Šepku.
Kako je saopšteno je iz PU Zvornik, policijski službenici Policijske stanice Kozluk su lišili slobode lice N.J. zbog postojanja osnova sumnje da je izvršilo krivično djelo „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“.
– Policijski službenici PS Kozluk, 24.08.2023. godine sproveli su operativno taktičku mjeru i radnju raciju, u ugostiteljskom objektu na području grada Zvornika. Tom prilikom pronađeno je i oduzeto 8 pvc kesica sa sadržajem zelene biljne materije koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu marihuanu, i jednu pvc kesicu sa sadržajem bijele praškaste materije koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu „spid“. O svemu navedenom obaviješten je nadležni tužilac koji je naložio da se lice liši slobode, te da se nakon dokumentovanja predmeta Okružnom javnom tužilaštvu u Bijeljini dostavi izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“ – navodi se u saopštenju.
(Info Birač)



