ПУ Зворник: Након рације једно лице лишено слободе због промета опојних дрога

Једно лице јуче је лишено слободе због промета опојних дрога након рације у угоститељском објекту у Средњем Шепку.
Како је саопштено је из ПУ Зворник, полицијски службеници Полицијске станице Козлук су лишили слободе лице Н.Ј. због постојања основа сумње да је извршило кривично дјело „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“.
– Полицијски службеници ПС Козлук, 24.08.2023. године спровели су оперативно тактичку мјеру и радњу рацију, у угоститељском објекту на подручју града Зворника. Том приликом пронађено је и одузето 8 пвц кесица са садржајем зелене биљне материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу марихуану, и једну пвц кесицу са садржајем бијеле прашкасте материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „спид“. О свему наведеном обавијештен је надлежни тужилац који је наложио да се лице лиши слободе, те да се након документовања предмета Окружном јавном тужилаштву у Бијељини достави извјештај о почињеном кривичном дјелу „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“ – наводи се у саопштењу.
(Инфо Бирач)



