У Сребреници завршен хелиодром

Федерално министарство расељених особа и избјеглица завршило је изградњу хелиодрома у Сребреници који се налази у комплексу Меморијалног центра Поточари.
Како је саопштено из Федералног министарства расељених особа и избјеглица, јуче је обављено и прво слијетање хеликоптера Оружаних снага БиХ.
– Јуче је обављано прво спуштање хеликоптера Оружаних снага Босне и Херцеговине и тиме ће бити олакшано допремање роба и материјала, помоћ унесрећеним, долазак страних делегација и посјетилаца Меморијалном центру у Поточарима, као и хитне интервенције за потребе становништва у регији Сребренице – наводи се у саопштењу.
Хеликоптери су се раније спуштали на фудбалски стадион у насељу Видиковац у Сребреници.

(Извор: esrebrenica.ba)
Фото: ФМРОИ


