У породилишту ЈЗУ Болница Зворник рођене четири бебе, двије дјевојчице и два дјечака

У породилишту ЈЗУ Боница Зворник рођене су четири бебе, двије дјевојчице и два дјечака.
У Републици Српској рођено је 18 беба, шест дјевојчица и 12 дјачака.
У Бањалуци су рођене двије дјевојчице и три дјечака, у Зворнику по дјевојчице и два дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и дјечак, у Добоју два дјечака, у Градишци два дјечака, те у Источном Сарајеву и Требињу по један дјечак.
Родитељима честитамо од срца!
ИнфоБирач


