Сребреница: Лишен слободе због крађе шуме

Полицијски службеници Полицијске станице Сребреница су 03.07.2023. године око 19,40 часова, у мјесту Обади, општина Сребреница, лишили слободе лице С.С. због постојања основа сумње да је починило кривично дјело „Шумска крађа“, саопштено је из ПУ Зворник.
– Наведеног дана око 19,00 часова је Полицијској станици Сребреница пријављена бесправна сјеча шуме у мјесту Обади. Полицијски службеници ПС Сребреница су поступили по наведеној пријави и извршили увиђај на лицу мјеста. О свему наведном је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бијељина, Подручна канцеларија Сребреница – наводи се у саопштењу.

(Инфо Бирач)

