Održan radni sastanak Foruma za bezbjednost građana u Srebrenici
Održan radni sastanak Foruma za bezbjednost građana u Srebrenici

U cilju održavanja povoljnog stanja bezbjednosti na području Policijske stanice Srebrenica, 23.05.2023. godine je u prostorijama zgrade opštine Srebrenica, održan je radni sastanak članova Foruma za bezbjednost građana, na kojem su članovi odbora za bezbjednost opštine Srebrenica, kao i predstavnici LOT tima iz Bratunca i predstavnici OSCE-a, konstatovali da je bezbjednosna situacija u opštini Srebrenica na zadovoljavajućem nivou, saopšteno je iz PU Zvornik.
Na sastanku su dogovorene obaveze koje je neophodno da subjekti preduzmu radi bezbjednog održavanja najavljenih manifestacija na području Srebrenice. Od strane članova Foruma je posebno pohvaljen rad Policijske stanice Srebrenica, naveli su iz PU Zvornik.

(Info Birač)


