Ходочасници из Зворника на 8 километара од циља – вечерас стижу у манастир Острог
Ходочасници из Зворника на 8 километара од циља – вечерас стижу у манастир Острог

Група Зворничана која је 14. маја кренула пјешке на поклоничко путовање у манастир Острог, налази се на осам километара од циља, рекао је за наш портал Срђан Хајдуковић, један од ходочасника.
Он је за Инфо Бирач рекао да очекују да вечерас буду на свом циљу, манастиру Острог.
– Очекујемо да нам се вечерас придружи и пети члан Лазо Симић, коме је у Хан Пијеску искочило кољено те није могао да настави пут пјешке – рекао је Хајдуковић, који је додао да се тренутно крећу од Никшића ка манастиру те да су на осам километара од циља.
На ходочашће су из Зворника кренули Љубиша Лукић, Срђан Хајдуковић, Лазо Симић, Славиша Костић и Жељко Миљевић.

(Инфо Бирач)


