Одржан радни састанак Форума за безбједност грађана у Сребреници
Одржан радни састанак Форума за безбједност грађана у Сребреници

У циљу одржавања повољног стања безбједности на подручју Полицијске станице Сребреница, 23.05.2023. године је у просторијама зграде општине Сребреница, одржан је радни састанак чланова Форума за безбједност грађана, на којем су чланови одбора за безбједност општине Сребреница, као и представници ЛОТ тима из Братунца и представници ОСЦЕ-а, констатовали да је безбједносна ситуација у општини Сребреница на задовољавајућем нивоу, саопштено је из ПУ Зворник.
На састанку су договорене обавезе које је неопходно да субјекти предузму ради безбједног одржавања најављених манифестација на подручју Сребренице. Од стране чланова Форума је посебно похваљен рад Полицијске станице Сребреница, навели су из ПУ Зворник.

(Инфо Бирач)


