Таксиста частио баке вожњом и освојио симпатије широм региона
Таксиста частио баке вожњом и освојио симпатије широм региона

Гест једног београдског таксисте привукао је пажњу многих у региону, а похвале стижу са свих страна. Многи таксисти нису баш на добром гласу. Међутим, гест Милорада Рафаиловића освјетлао је образ цијелој професији, пише Глас Српске.
Рафаиловић је, наиме, частио вожњом двије старије суграђанке, објаснивши им да жели да помогне и да „и он има мајку“.
„Девојке, данас је све у реду, не треба ништа…“, каже таксиста, а „девојке“, двије преслатке бакице су видно дирнуте.
„Узмите молим вас, ми ценимо свачији поштен рад“, каже једна нудећи новац, али таксиста каже да је „све у реду“.
Растали су се уз најљепше жеље, а снимак овог геста наишао је на позитивне реакције свих који су га видјели.
(Извор: Глас Српске)


