У петак нерадни дан
У петак нерадни дан

У Републици Српској у петак ће бити нерадни дан ради обиљежавања Нове године по јулијанском календару. Закључак да овај дан прогласи нераднима донијела је раније Влада Републике Српске. Сутра неће радити републички органи и организације, органи јединица локалне самоуправе јавна предузећа и установе.
Руководиоци наведених органа обавезни су да у току календарске године организују рад због остваривања пуног годишњег фонда радних дана, саопштено је раније из Министарства управе и локалне самоуправе Републике Српске.
(Извор: РТРС)



