Prvenstvo Republike Srpske u atletici za starije pionire – dva zlata za Zvorničane

OSTALI SPORTOVI

Takmičari Atletskog kluba Zvornik, imali su dosta uspjeha na prvenstvu Republike Srpske za starije pionire, koje je održano u Trebinju. Zlatne medalje osvojili su Lea Gajić u troskoku, rezultatom 9,89 i Boris Krstić u skoku u vis sa preskočenih 1,55 metara.

Krstić je osvojio i srebrnu medalju u skoku u dalj sa 4,90 metara. Gajićeva je osvojila bronzanu medalju u disciplini skok u vis sa preskočenih 1,35 metara.

Vaš Shooter!

Treće mjesto i bronzana medalja pripala je Lazaru Ćulibrku u trci na 1.500 metara. Treba spomenuti i dva četvrta mjesta koja su osvojili Anđela Stevanović  u trokoku i štafetu 4 puta sto metara u sastavu Hajduković, Đorđić, Stevanović i Gajić.