Finalni turnir prvenstva Republike Srpske u košarci za pionire – vicešampion Zvornik basket

KOŠARKA

Nakon što su na polufinalnom turniru u Zvorniku, izborili pravo nastupa na finalnom turniru, pioniri KK Zvornik basket osvojili su drugo mjesto u turniru u Aleksandrovcu.

Prva je bila ekipa Student Igokea, treći KK Ruki iz Banja Luke, a četvrti KK 10. avgust iz Vlasenice.

Mladi Zvorničani, rođeni 2006. godine i mlađi u prvoj utakmici turnira, savladali su ekipu Ruki sa 74:57, ali su u drugom susretu poraženi od ekipe Student Igokea sa 76:53. U trećoj utakmici savladana je ekipa 10. avgusta sa 67:64.

Za Zvornik basket nastupali su: Ognjen Nikolić, Marko Vasilić, Andrej Perendić, Danilo Birčaković, Miloš Đerić, Đorđe Tokanović, Aleksa Tomić, Pavle Božić, Andrej Jovanović, Aleksej Sandić i Darko Ćosić.

Tehnički pregled – vaš „Euro petrol oil“!