Miroslav Stevanović vodi Servet prema Evropi – strijelac dva pogotka u pobjedi protiv Ciriha, prvi ,,makazicama”

FUDBAL ZVORNIK

Ekipa Serveta je u 22. kolu savladala na svom terenu Cirih sa 3:1, a prvo ime susreta bio je svakako Zvorničanin Miroslav Stevanović koji je postigao dva pogotka na meču.

Cirih je poveo već u 12. minutu utakmice, a Fabian Rohner je pogodio za 0:1. Ipak, u 26. minutu Miroslav Stevanović ,,makazicama” postiže svoj prvi od dva gola na meču i izjednačuje rezultat na 1:1.

Na drugi gol se čekalo do 62. minute. Saso je asistirao za Stevanovića, a naš fudbaler pogodio za 2:1. Konačnih 3:1 postigao je Teo Vals u 67. minutu utakmice.

Servet je ovom pobjedom došao na peto mjesto sa 28 bodova i tu je prava gužva u borbi za evropske pozicije. Cirih je na 29 bodova na trećem mjestu, ali daleko nije ni Basel koji ima 32 boda.