Veliko priznanje za KK Zvornik basket i zvorničku košarku

KOŠARKA

Veliko priznanje za KK Zvornik basket i zvorničku košarku

 

U Beogradu su završene mini pripreme U 15 reprezentacije Srbije, koje su trajale od 14. do 17. januara. Poziv su dobila 22 dječaka rođena 2006. godine. Iz Republike Srpske pozvano je  pet  dječaka, a među njima i Ognjen Nikolić, član KK Zvornik basket.

Shooter Zvornik ‼️AKCIJA SVE U POLA CIJENE SE NASTAVLJA I OVE SEDMICE Vidimo se! 😊

Jedan od stalnih trenera u reprezentaciji Srbije je i Dejan Gajić, trener KK Zvornik basket. On je rekao da je ovog puta na pripreme  pozvan Ognjen Nikolić, a prošle godine na pripremama je boravio, takođe član Zvornik basketa, Andrej Jovanović.

Shooter Zvornik ‼️AKCIJA SVE U POLA CIJENE SE NASTAVLJA I OVE SEDMICE Vidimo se! 😊

 – U julu je zakazan još  jedan termin za pripreme, a na njima će biti najkvalitetniji dječaci koji su obavili ove i julske pripreme prošle godine. Nadamo se da će se neki od naših igrača takođe naći i na ovim pripremama – rekao je Gajić .

Shooter Zvornik AKCIJA SVE U POLA CIJENE SE NASTAVLJA I OVE SEDMICE
Vidimo se! 

On je dodao da je ovo  izuzetno veliki uspjeh i priznanje za Zvornik kao grad, ali i za klub, jer nije mala stvar imati trenera i jednog igrača iz našeg kluba u reprezentaciji Srbije za koju se zna da je zemlja košarke.

Shooter Zvornik AKCIJA SVE U POLA CIJENE SE NASTAVLJA I OVE SEDMICE
Vidimo se! 

 – Meni je bila čast i zadovoljstvo biti dio stručnog tima reprezentacije Srbije, i odličnim trenerima, a prije svega sa pravim ljudima. Ovo je i dokaz da se u našem klubu radi dobro, jer pored ovih dječaka ranije smo imali više njih koji su ponikli u našem klubu i nastavli karijere u reniomiranim sredinama kod nas i u regionu – istakao je Gajić.

Shooter Zvornik AKCIJA SVE U POLA CIJENE SE NASTAVLJA I OVE SEDMICE
Vidimo se! 

(Za infobirac.net: D. Gajić)