Милица Драгичевић добила позив за наступе у репрезентацији Србије до 16 година – У августу наступ на Европском првенству
Милица Драгичевић добила позив за наступе у репрезентацији Србије до 16 година – У августу наступ на Европском првенству

Кошаркашица из Зворника Милица Драгичевић добила је и званичан позив за наступе у репрезентацији Србије до 16 година. Она ће боравити на десетодневним припремама са српском репрезентацијом у Крагујевцу. Након првог дијела припрема репрезентација се враћа на љекарске прегледе у Београд, а од 13. јула биће одржан други дио припрема. послије чега слиједи одлазак на Европско првенство у Турску које се игра крајем августа.
Једна од најперспективнијих кошаркашица са простора бивше Југославије наступала је за млађе селекције Босне и Херцеговине, али се прије пар мјесеци одлучила за промјену спортског држављанства.

Своје прве кораке направила је у Зворник Баскету из Зворника, а већ се афирмисала у Бановићима гдје је наступала за сениорску екипу у првенству БиХ и WABA лиги.
Наш портал жели пуно успјеха нашој Милици у дресу репрезентације Србије!
ИнфоБирач
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено, али уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на www.infobirac.net


