Гранични прелаз Шепак: Код возача из Власенице уочена фалсификована наљепница о регистрацији

Полицијска станица Козлук је, 10.02.2026. године, запримила пријаву од стране припадника Граничне полиције Зворник да је истог дана, на Граничном прелазу у мјесту Шепак, приликом контроле путничког возила марке „bmw“, којим је управљало лице иницијала В.Р. из Власенице, уочена сумња да је наљепница за регистрацију на наведеном возилу фалсификована, саопштено је из ПУ Зворник.
– По пријави су посупили полицијски службеници Полицијске станице Козлук. О свему наведеном обавијештен је дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, који је наложио достављање извјештаја о почињеном кривичном дјелу „Фалсификовање исправе“ из члана 347. Кривичног законика Републике Српске – наводе из полиције.

(Инфо Бирач)


