АКТУЕЛНОЗВОРНИКЦРНА ХРОНИКА

Гранични прелаз Шепак: Код возача из Власенице уочена фалсификована наљепница о регистрацији

viber slika 2025 05 10 15 00 58 706

 

Полицијска станица Козлук је, 10.02.2026. године, запримила пријаву од стране припадника Граничне полиције Зворник да је истог дана, на Граничном прелазу у мјесту Шепак, приликом контроле путничког возила марке „bmw“, којим је управљало лице иницијала В.Р. из Власенице, уочена сумња да је наљепница за регистрацију на наведеном возилу фалсификована, саопштено је из ПУ Зворник.

 – По пријави су посупили полицијски службеници Полицијске станице Козлук. О свему наведеном обавијештен је дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, који је наложио достављање извјештаја о почињеном кривичном дјелу „Фалсификовање исправе“ из члана 347. Кривичног законика Републике Српске – наводе из полиције.

Screenshot 2026 02 04 184750

(Инфо Бирач)