Братунац: Лишена слободе два лица због посједовања опојне дроге

Полицијски службеници Полицијске станице Братунац, 09.09.2024. године лишили су слободе лица иницијала М.Г. и малољетно лице, оба из Братунца, због постојања основа сумње да су починила кривично дјело „Неовлаштена производња и промет опојних дрога”, саопштено је из ПУ Зворник.
– На основу наредбе Основног суда у Сребреници, а уз претходну сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, извршен је претрес путничког моторног возила марке „шкода“ које користи лице М.Г. као и наведених лица, којом приликом је пронађено и одузето 112 грама зелене биљне материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „марихуану“. О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, те ће против наведених лица након комплетирања предмета бити достављен извјештај у редовној процедури – навели су из ПУ Зворник.

(Инфо Бирач)

