АКТУЕЛНОБРАТУНАЦЦРНА ХРОНИКА

Братунац: Лишена слободе два лица због посједовања опојне дроге

HAPSENJE281220211

 

Полицијски службеници Полицијске станице Братунац, 09.09.2024. године лишили су слободе лица иницијала М.Г. и  малољетно лице, оба из Братунца, због постојања основа сумње да су починила кривично дјело Неовлаштена производња и промет опојних дрога”, саопштено је из ПУ Зворник.

 – На основу наредбе Основног суда у Сребреници, а уз претходну сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, извршен је претрес путничког моторног возила марке „шкода“ које користи лице М.Г. као и наведених лица, којом приликом је  пронађено и одузето 112 грама зелене биљне материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу „марихуану“. О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини, те ће против наведених лица након комплетирања предмета бити достављен извјештај у редовној процедури – навели су из ПУ Зворник.

457249547 958810556268143 3943008107384819879 n
Vaš Shooter – Zvornik!

(Инфо Бирач)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *