Ухапшена два лица у Козлуку због неплаћених новчаних казни

Припадници Полицијске станице Козлук ухапсили су два лица из Зворника чији су иницијали П.Н и А.С. за којима је расписана потјерница због неплаћених новчаних казни за почињене прекршаје, саопштено је данас из Полицијске управе Зворник.
Полиција је обављајући редовне послове извршила провјеру наведених лица и утврдила да је Основни суд у Зворнику за њима расписао централну потјерницу.

Након завршене криминалистичке обраде, лица су предата у даљу надлежност Окружном центру Судске полиције Бијељина.
Лице Н.П. ухапшено је у петак, 23. фебруара, а лице А.С. јуче.
ИнфоБирач


