Uhapšen vozač iz Malog Zvornika zbog vožnje pod dejstvom alkohola – Dva lica u Milićima lišena slobode po naredbi suda u Vlasenici

Policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Zvornik 11.06.2026. godine lišili su slobode lice inicijala M.M. iz Malog Zvornika, učesnika u saobraćaju u svojstvu vozača, kod kojeg je izvršenim alkotestiranjem utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu u količini od 1,51 g/kg.
Lice je prekršajno sankcionisano u skladu sa članom 42a. stav 2. tačka 4. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima BiH.
Policijski službenici Policijske stanice Milići 11.06.2026. godine lišili su slobode lice inicijala B.S. D.S. iz Milića, na osnovu Naredbe Osnovnog suda u Vlasenici.
Nakon kriminalističke obrade, lica su istog dana u dalju nadležnost predata Sudskoj policiji.
InfoBirač


