Granični prelaz Šepak: Kod vozača iz Vlasenice uočena falsifikovana naljepnica o registraciji

Policijska stanica Kozluk je, 10.02.2026. godine, zaprimila prijavu od strane pripadnika Granične policije Zvornik da je istog dana, na Graničnom prelazu u mjestu Šepak, prilikom kontrole putničkog vozila marke „bmw“, kojim je upravljalo lice inicijala V.R. iz Vlasenice, uočena sumnja da je naljepnica za registraciju na navedenom vozilu falsifikovana, saopšteno je iz PU Zvornik.
– Po prijavi su posupili policijski službenici Policijske stanice Kozluk. O svemu navedenom obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini, koji je naložio dostavljanje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu „Falsifikovanje isprave“ iz člana 347. Krivičnog zakonika Republike Srpske – navode iz policije.

(Info Birač)


