Бесправно сјекли шуму – пријављена два лица из Зворника

Полицијској станици Зворник је, 08.10.2025. године око 12,00 часова, пријављено да су на подручју града Зворника лица иницијала Р.С. и Ј.А. оба из Зворника, извршила бесправну сјечу шуме, у количини од око 14 m3, саопштено је из ПУ Зворник,
– По пријави су поступили полицијски службеници Полицијске станице Зворник који су о наведеном обавијестили дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Бијељини. У току је рад на документовању кривичног дјела „Шумска крађа“ – наводи се у саопштењу.
(Инфо Бирач)



