АКТУЕЛНОЗВОРНИКСЕРВИСНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Сервисне информације 10.8.2025.

viber image 2022 06 27 14 38 57 009

 

На подручју које оперативно покрива ПУ Зворник, у посљедња 24 часа евидентирана су два кривична дјела, у Милићима и Сребреници, те један случај нарушавања јавног реда и мира у Зворнику. 

У истом периоду, десиле су се двије саобраћајне незгоде, у Каракају, када су два лица повријеђена, и Јардану, када је причињена материјална штета. Два возача су лишена слободе због вожње под дејством алкохола, у Братунцу и Зворнику.

У породилишту ЈЗУ „Болница Зворник“ није било порођаја.

fec6e591 2a33 42d8 9c5b 1e67bd5a85b0
АД „Зворник путеви“, спонзор рубрике „Сервисне информације“

Према подацима из „Електро-Бијељине“, на подручју ТЈ Власеница, ТЈ Зворник и ТЈ Братунац данас неће бити планираних искључења електричне енергије. 

Стање на путевима

– Иако временски услови јутрос погодују несметаном одвијању саобраћаја на већини путева у Републици Српској, возачима се савјетује да возе опрезно, вожњу прилагоде стању и условима на путу, избјегавају ризична претицања, те да поштују саобраћајне прописе. Посебна пажња се скреће на дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина, због могућих одрона, као и на путевима на којима се изводе санациони радови, гдје је саобраћај регулисан привременом сигнализацијом, чије је поштовање обавезно – саопштили су из АМС РС.

Саобраћај на путевима у регији Бирча одвија по сувим коловозима, саопштили су из „Зворник путева“.

 – Због најављених високих температура возачима са саветује да на пут крећу раније и праве што чешће паузе – додају из „Зворник путева“.

6867e403 6cbf 4232 a188 7ca2f9682e3azvornikput1
„Зворник путеви“

Вријеме данас

У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити сунчано и веома топло вријеме са максималном температуром од 35 до 40 степени Целзијусових.

Јутрос је свјеже, али мало топлије него јуче, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода. Минимална температура ваздуха износи од 14 до 19 степени.

Током дана преовладаваће сунчано и вруће. Дуваће слаб до умјерен сјеверни вјетар који ће током ноћи постепено јачати, прво на сјеверу, а до наредног јутра у већини крајева.

(Инфо Бирач)

ФОТО: Инфо Бирач, илустрација