Зворник сутра домаћин Међународне бициклистичке трке

У четвртак, 24. априла 2025. године Зворник је домаћин циља друге етапе 19. Међународне бициклистичке трке Београд-Бања Лука. Бициклисти стижу из Обреновца и возиће три круга кроз град.
Очекује се да ће у Зворнику боравити око 200 такмичара из више од 30 земаља. Према ријечима Бојана Ивановића, градоначелника Зворника, ова трка повезује народе и промовише Зворник, Републику Српску и Србију. Градоначелник Ивановић позива суграђане да бодре такмичаре и учине овај догађај посебним.

(Извор: Град Зворник)


