Do 12,00 časova normalizacija vodosnabdijevanja u naseljima Fetija, Grobnice i Šćemlija

Zbog kvara na komunikacijskom sistemu, mještani zvorničkih naselja Fetija, Grobnice i Šćemlija su od sinoć od 22,00 časa bili bez vode. Kako nam je potvrđeno iz AD „Vodovod i komunalije“, normalizacija vodosnabdijevanja se očekuje danas do 12,00 časova.
– Komunikacijski sistem je pokazivao da su sve pumpe i sistemi ispravni, a bazeni puni. Kvar je otklonjen i sada se krenulo sa punjenjem bazena tako da očekujemo da će do 12,00 časova svi stanovnici ovih naselja dobiti vodu – rekao nam je Jovan Tomić, dirketor AD „Vodovod i komunalije“ iz Zvornika.

(Info Birač)


