Завод за статистику: Студент у Српској завршио факултет са 21 годином

Један студент завршио је прошле године студије са 21 годином.
То је саопштено из Републичког завода за статистику, на њиховом профилу на друштвеним мрежама, у објави занимљивог наслова, који гласи „Студенти који су пролетјели кроз факултет“.
„У 2024. су 74 студента завршили студије са 22 године“, навели су из Завода.
Остале податке о студирању у Српској прочитајте на ОВОМ ЛИНКУ.

(Извор: Независне)
ФОТО: Завод за статистику РС


