АКТУЕЛНОРЕГИОН И СВИЈЕТЦРНА ХРОНИКА

Детаљи бруталног убиства у Високом: „Жртву покушао убацити у кофер“

policija rs banjaluka 05 scaled 2

 

Височанин Б. Д. ухапшен је синоћ због сумње да је починио убиство Сарајлије П. Е (24).

Брутално убиство догодило се у Високом, у насељу Луке.

Како преноси Високо.ба, убиство се наводно десило у 03:00 сати ујутро након неколико дана “партијања” у стану у Насељу Луке у непосредној близини Градског стадиона.

“Убица иницијала Б.Д и жртва за сад НН лице су се добро познавали и вјероватно заједно радили у иностранству, а према нашим сазнањима жртва је из Сарајева. Убица је након хапшења које су извршили припадници ПС Високо пребачен у КБ Зеница због рана које је задобио приликом покушаја скривања трагова на начин распарчавања тијела жртве које је покушао убацити у кофер и тако га се ријешити. Након прегледа у болници у Зеници осумњичени је пребачен у затворску јединицу”, преноси портал Високо.ба.

Како сазнају, у злочин који Високо не памти умијешане се још двије особе, а још није јасно да ли су били очевидци или помагачи. Обојица су са територије града Високог.

Још увијек је у току идентификација жртве, када ће бити познато и о коме се тачно ради.

viber slika 2025 02 27 12 10 49 410

(Извор: visoko.ba)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *