Сервисне информације 6.3.2025.

На подручју које оперативно покрива ПУ Зворник у посљедња 24 часа, евидентиране су три саобраћајне незгоде, у Власеници, када је једно лице повријеђено, те двије у Зворнику када је причињена материјална штета.
У истом периоду, пријављен је један пожар у Милићима.
У породилишту ЈЗУ „Болница Зворник“ није било порођаја.

Према подацима из „Електро-Бијељине“, на подручју ТЈ Власеница данас се изводе радови на далеководу „Папраћа“ те ће без струје у периоду од 08,30 до 16,30 часова бити Велика Њива, Папраћа, Оџак, Павловићи, Ашћерићи и Зидоње.
На подручју ТЈ Зворник и ТЈ Братунац данас неће бити планираних искључења електричне енергије.
– Коловози су јутрос претeжено суви и саобраћај се на већини путева у РС одвија редовно, без већих застоја и ограничења. Скрећемо пажњу на повећану опасност од одрона на дионицама у усјецима, посебно издвајамо шире подручје Кнежева,због ударних рупа на коловозу. На путевима на којима се изводе санациони радови, обавезно је поштовање привремене сигнализације која регулише саобраћај. Возачима, без обзира на временске и саобраћајне услове, савјетујемо опрезну вожњу, прилагођену стању и условима на путу. Подсјећамо, посједовање зимске опреме још увијек је обавезно – навели су из АМС РС.
Како су навели из „Зворник путева“, саобраћај се у регији Бирча јутрос одвија по сувим и мјестимично влажним коловозима.

У Републици Српској и ФБиХ данас се очекује хладно и претежно ведро јутро, уз слаб мраз понегдје, а током дана претежно сунчано и веома топло за ово доба године, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода Српске.
Уз ријечне токове има магле и ниских облака.
Дуваће вјетар слаб промјењивог смјера.
Јутарња температура ваздуха креће се од минус један до пет, на југу до осам, а дневна ће бити од 14 до 20 степени Целзијусових.
(Инфо Бирач)
ФОТО: Инфо Бирач


